Web musí být hezký!

Dnešní téma článku můžeme nazvat také „zrcadlení“. Co web znázorňuje z psychologického pohledu? Mě. Je to mé vyjádření, kde využívám mé znalosti. Hodně provozovatelů webových stránek má pro své klienty připraveny takzvané šablony. Ale ty šablony si vybírám já, podle svého vkusu. Webové stránky hodně vypovídají o psychické povaze jejich tvůrce. Je web „přeplácaný“ či nepřehledný? Pro bližší zkoumání si vyžádejte horoskop autora – a budete se divit!
vládnoucí planeta  - Venuše
Zrcadlení v horoskopu se skrývá pod sedmým domem. Hrot 7.domu někdy nazýváme Descendentem. „Já“ je Ascendent, hrot 1.domu. „Ty“ je descendent, hrot 7.domu. Obsazení tohoto domu nám říká, co dáváme do svých partnerů či mých výrobků. Jaké vlastnosti do nich „projektujeme“. A jaké lidi si tím pádem k sobě přitahujeme. Má-li někdo v 7.domě například planetu Venuši, podvědomě se bude obklopovat lidmi, kteří mají Venuši v 1.domě. I když jsem škaredý, jak noc, budu se obklopovat kráskami, kterým kupodivu moje škaredost nebude vadit. Zůstává nad tím rozum stát, ale hvězdy občas takto fungují… Když mám Venuši v 1.domě ve znamení Blíženců, mé webové stránky budou přitahovat osoby, které mají tento aspekt v 7.domě (tedy Venuši ve znamení Blíženců v 7.domě). Ale není to tak jednoduché, protože, jak již víme, existují další aspekty (trigony či kvadratury, sextily či bikvintily na jiné planety – a ty v tom povětšinou udělají pořádný guláš).
astrologický vládce spojení mého protějšku  – Znamení Vah
Znamení Vah je charakteristické svoji povolností, na rozdíl od Berana, který sídlí naproti – v opozici Vah. Váhy spíše srovnávají a vybírají, Beran sáhne po první věci, kterou uvidí – a je spokojen. Váhy přemýšlí a uvažují, naproti tomu Beran jedná bez rozmyslu, neuváženě a ukvapeně. Váhy jsou pomalé, Beran rychlý. Váhy se ohlížejí po potřebách druhých, Beranovi je to jedno. Váhy se Vám vyhnou, Beran Vás srazí. Beran je ohnivý, Váhy jsou znamení vzdušné. Je snad jasné, že toto porovnání nemůžete brát doslova. Lidé nejsou černobílí, ale občas nějaký princip přeci jen převáží, a my ostatní pak bychom měli porozumět, proč.
Venuše ve Vahách, tedy vzdušné podstaty, se váže k mezilidským vztahům. Místo fyzického blahobytu, jako Venuši v Býku, jí zajímají spíše společenské vystupování, vzdělání –  v těchto oblastech dosahuje svoji krásy. To se týká i tvorby webových stránek, které se snaží vzdušná Venuše vyrobit tak, aby přitahovaly druhé.
Moje rada tvůrcům webových stránek zní : podívejte se na svůj 7.dům horoskopu, zjistěte, jaké planety se zde nacházejí – a hned budete vědět, o čem Vaše webové stránky by měly být. Bude-li tam Beran s Marsem, web bude dynamický, možná nepřesný – ale ostatní z něj vycítí jeho „sílu“. Jejich obsah by měl být o zápasech či bojových umění. Při Saturnu bude Váš web strohý, škrobený – i když plný informací briskně vyjádřených. Obsah – výčet pravidel či zákonů. A tak bychom mohli pokračovat dále.

3/5 - (1 vote)