Dnešní téma článku můžeme nazvat také „zrcadlení“. Co web znázorňuje z psychologického pohledu? Mě. Je to mé vyjádření, kde využívám mé znalosti. Hodně provozovatelů webových stránek má pro své klienty připraveny takzvané šablony. Ale ty šablony si vybírám já, podle svého vkusu. Webové stránky hodně vypovídají o psychické povaze jejich tvůrce. Je web „přeplácaný“ či nepřehledný? Pro bližší zkoumání si vyžádejte horoskop autora – a budete se divit!
vládnoucí planeta  - Venuše
Zrcadlení v horoskopu se skrývá pod sedmým domem. Hrot 7.domu někdy nazýváme Descendentem. „Já“ je Ascendent, hrot 1.domu. „Ty“ je descendent, hrot 7.domu. Obsazení tohoto domu nám říká, co dáváme do svých partnerů či mých výrobků. Jaké vlastnosti do nich „projektujeme“. A jaké lidi si tím pádem k sobě přitahujeme. Má-li někdo v 7.domě například planetu Venuši, podvědomě se bude obklopovat lidmi, kteří mají Venuši v 1.domě. I když jsem škaredý, jak noc, budu se obklopovat kráskami, kterým kupodivu moje škaredost nebude vadit. Zůstává nad tím rozum stát, ale hvězdy občas takto fungují… Když mám Venuši v 1.domě ve znamení Blíženců, mé webové stránky budou přitahovat osoby, které mají tento aspekt v 7.domě (tedy Venuši ve znamení Blíženců v 7.domě). Ale není to tak jednoduché, protože, jak již víme, existují další aspekty (trigony či kvadratury, sextily či bikvintily na jiné planety – a ty v tom povětšinou udělají pořádný guláš).
astrologický vládce spojení mého protějšku  – Znamení Vah
Znamení Vah je charakteristické svoji povolností, na rozdíl od Berana, který sídlí naproti – v opozici Vah. Váhy spíše srovnávají a vybírají, Beran sáhne po první věci, kterou uvidí – a je spokojen. Váhy přemýšlí a uvažují, naproti tomu Beran jedná bez rozmyslu, neuváženě a ukvapeně. Váhy jsou pomalé, Beran rychlý. Váhy se ohlížejí po potřebách druhých, Beranovi je to jedno. Váhy se Vám vyhnou, Beran Vás srazí. Beran je ohnivý, Váhy jsou znamení vzdušné. Je snad jasné, že toto porovnání nemůžete brát doslova. Lidé nejsou černobílí, ale občas nějaký princip přeci jen převáží, a my ostatní pak bychom měli porozumět, proč.
Venuše ve Vahách, tedy vzdušné podstaty, se váže k mezilidským vztahům. Místo fyzického blahobytu, jako Venuši v Býku, jí zajímají spíše společenské vystupování, vzdělání –  v těchto oblastech dosahuje svoji krásy. To se týká i tvorby webových stránek, které se snaží vzdušná Venuše vyrobit tak, aby přitahovaly druhé.
Moje rada tvůrcům webových stránek zní : podívejte se na svůj 7.dům horoskopu, zjistěte, jaké planety se zde nacházejí – a hned budete vědět, o čem Vaše webové stránky by měly být. Bude-li tam Beran s Marsem, web bude dynamický, možná nepřesný – ale ostatní z něj vycítí jeho „sílu“. Jejich obsah by měl být o zápasech či bojových umění. Při Saturnu bude Váš web strohý, škrobený – i když plný informací briskně vyjádřených. Obsah – výčet pravidel či zákonů. A tak bychom mohli pokračovat dále.

Jen málokdo si někdy v životě nepůjčil peníze. Většina lidí se takové nutnosti nevyhne, i kdyby měli obavy z případného rizika a finanční zátěže do budoucna. Zkrátka, když přijde řeč na bydlení, na jeho stavbu anebo rekonstrukci, tak je každá koruna dobrá, a zpravidla je k tomu potřeba tak vysoké částky, které jen tak někdo nemá po ruce. Takže půjčka je nakonec tím jediným možným řešením.kufřík s balíčky bankovek.jpg
Ovšem proč bychom se měli trápit úvěry, u kterých nám nic nehrozí?
Mnoho lidí má z půjček strach jen proto, že si v televizi vyslechli nějaký dojemný bolestný příběh o tom, jak někdo upadnul do dluhové spirály. Pokud jde o média, tak ty dluhovými pastmi straší nepřetržitě a neustále. A výsledek? Půjček se nejvíce obávají ti zodpovědní, kterým v případě úvěru žádné riziko nehrozí.
Navíc, mnoho lidí má strach z nebankovních půjček, protože banky tak nějak podvědomě vnímají jako spolehlivé instituce, které je o majetek nepřipraví. Jenže to je velký omyl! Pokud budete dlužit bance a nebudete svůj dluh splácet, bude ho po vás vymáhat stejně jako jakákoli jiná instituce. A platí http://stavba.tzb-info.cz/ to i naopak – ještě vstřícnější jednání, než banka vám nabídnou v nebankovní společnosti.
Dokonce platí i to, že právě nebankovní společnosti vám vyjdou vstříc i ve chvíli, kdy je vaše situace nezáviděníhodná, a když se k vám každá klasická banka otočí zády. Třeba v případě, kdy máte nízkou bonitu.bankovka se smějícím se mužem.jpg
V takové situaci vám nebankovní společnost nabídne hypotéku bez příjmu, a banka vás vyprovodí ze dveří. Přitom nízká bonita může být způsobena mnoha různými faktory a nízký příjem je jen jeden z mnoha možných vlivů na vaši budoucí schopnost úvěr splácet.
Mnohdy stačí i doslova pouze kosmetická úprava, která zajistí, že vám splácení nebude dělat potíže – třeba když budete mít dlouhou dobu splatnosti úvěru, která může dosáhnout klidně i dlouhých třiceti let.

Máte záznam v registru a nevyhnutelně potřebujete půjčku. Proto uvažujete nad tím, že si sjednáte hypotéku bez registru – víte ovšem, co to pro vás znamená?

Když máte záznam v registru, ať už v jakémkoli ze všech možných, a z jakéhokoli důvodu, tak je jasné, že vám žádná klasická banka peníze nepůjčí. Co s tím? Buď můžete požádat někoho ze svých blízkých anebo se s žádostí o půjčku obrátíte na nebankovní společnost.
věže z peněz

V nebankovní společnosti vám nabídnou hypotéku bez registru, která má jednu velkou výhodu, kvůli které si ji sjednává čím dál, tím více lidí. Prostě díky ní můžete získat potřebné peníze i v situaci, kdy se k vám kvůli záznamu v registru všude jinde obracejí zády.

Ovšem pozor, zdaleka to není tak, jak byste si mohli myslet: hypotéka bez registru neznamená, že se o vašem záznamu nikdo nedozví, ani to, že na něj nebude brát nebankovní společnost zřetel. Pokud se jedná o opravdu významný záznam v registru, tak je nezbytné, abyste si sehnali ještě nějakého spoluručitele, který tyto potíže nemá a bude ochotný se za vaši schopnost splácet zaručit. To někdy nemusí být úplně snadné, nicméně je to pořád lepší, než když vám banka zabouchne dveře před nosem.
bankovky papírové peníze

Pokud jde konkrétně o peníze, tak jich můžete získat přesně tolik, kolik potřebujete za předpokladu, že se za svou půjčku budete schopni zaručit nemovitostí, která svou hodnotou bude odpovídat výši částky, na kterou pomýšlíte. Ve skutečnosti jde o to, že nebankovní společnost provede odhad aktuální ceny vaší nemovitosti a vy budete moci žádat až o částku odpovídající sedmdesáti procentům této aktuální hodnoty nemovitosti.
kreditní karta peníze

Vše se dá vyřídit rychle, bez zbytečného papírování, bez nepříjemného jednání. Nezapomeňte ovšem na to, že hypotéka bez registru má o něco vyšší úroky než běžné půjčky, proto byste si vždy měli důkladně spočítat, zda ji budete schopni splácet.

Peníze jsou něčím, bez čeho si život v moderní společnosti nedokážeme představit, problém je ovšem takový, že mnohdy nemáme tolik, kolik bychom potřebovali nebo by se nám hodilo. Co tedy v takovém případě vůbec můžete dělat? Věřte tomu, že řešení je mnohdy jednodušší, než by se mohlo vůbec zdát.

smlouva

Můžete si totiž půjčit, kolik zrovna potřebujete, například na nové bydlení, vůz či cokoliv jiného. Problém je ovšem takový, že získání půjčky není něčím jednoduchým a samozřejmým, na to byste neměli zapomínat. Ve skutečnosti se jedná o poměrně složitou a komplikovanou věc, kterou je nutné dobře promyslet. Ne každý věřitel je totiž ideální volbou, mnozí mají sice pocit, že banky jsou tu pro každého, banky ovšem odmítají poměrně velké množství žadatelů, protože nesplní jejich přísné požadavky, na to není dobré zapomínat.

Volba, které nebudete muset litovat

Pokud si tedy chcete být jistí tím, že si vyberete skutečně správně, ale máte obavy z toho, že banky pro Vás nebudou ideální, protože budete těžko dokazovat svoje příjmy, tak by se Vám mohla zalíbit hypotéka bez doložení příjmu, která je naprosto ideální snad pro každého, na to se můžete spolehnout.

Nemusíte nosit potvrzení o tom, kolik peněz vlastně vyděláváte, i tak se peněz dočkáte snadno a rychle. To Vám mohou nabídnout nebankovní společnosti, které tu pro Vás jsou, a proto této skutečnosti využijte ve svůj prospěch, nebudete muset ničeho litovat, což je jedině dobře. Věřte tedy tomu, že je nutné splnit pouze jednu podmínku a peníze jsou Vaše.

vilka

Touto podmínkou většinou bývá zástava nemovitosti, bez toho by to jen tak nešlo. Můžete si být ovšem jistí tím, že se všechno dá rychle zařídit a jakmile tuto podmínku splníte, tak se peněz bez problémů dočkáte, což je jedině dobře. Můžete si tedy být jistí tím, že získání půjčky nemusí být tak náročné, pokud víte, na koho se obrátit.