Vaše asistentka a účetní se už nevejdou do kanceláře? Víme, že drží zdravý životní styl, jsou pracovité a štíhlé, ale co naplat, každý den se prodírají stohy šanonů, které už není kam přemisťovat a váš archiv není nafukovací?
Nabízíme vám Skartace dokumentů Praha http://ekoskart.eu/ pomoc. Vaše dokumenty a formuláře založené ve složkách a šanonech, kterým již prošla archivační doba, bezpečně skartujeme na velkokapacitní skartovačce, která si poradí nejen s listinnými dokumenty. Hravě a ekologicky zvládne zlikvidovat nosiče datových informací, jakými jsou CD disky, DVD, ZIP anebo zapomenuté staré diskety ze šuplíku. Stejně tak nabízíme a jsme způsobilí docela vyřadit i staré doklady – občanské průkazy, řidičské průkazy, bankovní platební karty nebo cestovní pasy.

stěhování krabic

Zaujala vás naše Skartace dokumentu – Praha nabídka? Pak pro vaši informaci dále uvádíme, že námi obsluhovaná velkokapacitní skartovačka HSM FA 500.2 pracuje přesně dle normy NBU ve stupni pro „DŮVĚRNÉ UTAJENÍ“. Přístroj je samozřejmě pravidelně kontrolován a je pro něho vystaven potřebný certifikát NBU.
Pro krabice plné formulářů a dokumentů, jimž doběhla archivační lhůta a i pro další nosiče datových informací, které jste se rozhodli vyřadit, si dojedeme a bezpečně je přepravíme na místo likvidace do našeho neustále střeženého objektu.

stohy papírů

Takže o uchování dat a naprosto bezpečné skartování dokumentů, které obsahují důvěrné informace nebo čísla, která nechcete, aby se ostatní dozvěděli, se nemusíte obávat. Zajistíme diskrétní, bezpečnou, řádnou a odbornou likvidaci.­­­ Jestliže přesto požadujete být u likvidace vašich důvěrných listin, vaši přítomnost neodmítáme a zajistíme všechny podmínky pro váš osobní dohled.
Samozřejmostí je následné vystavení, a to v souladu s normou – Protokolu o ekologické likvidaci. A až poté odpad poté zašleme do papírny k finálnímu zpracování. Zaručujeme i navrácení zpět prázdných šanonů a pytlů.