Nemusíte se stydět za to, že hledáte pomoc při hubnutí. Vyzkoušeli jste už různé léky, ale nic nefungovalo? V tom případě se můžete podívat na přípravek Sibutramin, který je k redukci tělesné hmotnosti používán již od roku 1988. Schválení léku na redukci tělesné hmotnosti trvá dlouhou dobu a je podmíněno mnoha různými zkouškami a dlouholetým výzkumem. Není proto snadné, aby se nějaký přípravek stal oficiálním lékem na hubnutí. Vy však v tomto případě můžete mít jistotu, že se jedná o opravdu kvalitní a prověřený produkt, který je oficiálně od roku 1997 schválen pro účely spojené s léčbou obezity.
štíhlá dívka.jpg

Jednoznačně a prokazatelně dlouhodobé účinky

Bojujete s nadváhou bez úspěchu? Konečně se může všechno změnit! Sibutramin můžete koupit na různých místech. Je známý po celém světě.
· Přípravek se doporučuje kombinovat s nízkokalorickou dietou a také tělesným cvičením. Pak teprve poznáte dlouhodobé účinky na vašem těle. Nic není ze dne na den, takže nemůžete ani vy čekat po týdnu zázraky. Ovšem mile vás překvapí, když pak uvidíte, že ručička na váze klesá stále níž a níž. Sibutramin vyvolává pocit sytosti a to již při snězeném malém množství jídla.
hlídání stravy.jpg
· Má také další účinky. Působí tak, že ovlivňuje zpětné vychytávání neurotransmiterů 5hydroxytryptaminu (nazývaného serotonin) a noradrenalinu do nervových buněk v mozku.
· Tento přípravek společně s dietou a cvičením se používá v případě obézních lidí. Doporučuje se lidem s velkou nadváhou nebo s body mass indexem větším nebo rovným 30kg/m2. Nebo u pacientů s nadváhou, která je větší nebo rovna 27kg/m2.
hubenější dívka.jpg
· Lék nemá žádné návykové ani psychostimulační účinky.
· Mezi nežádoucí účinky se řadí zácpa, sucho v ústech, zvýšení krevního tlaku nebo bušení srdce. Tyto příznaky se vyskytují převážně v začátku léčby a to během prvních 4 týdnů. Setkat se s nimi můžete spíše zřídka. Příznaky bývají přechodné.
· Přípravek se zapíjí dostatečným množstvím tekutiny.