Myslíte si, že lékaři jsou drazí? Tak to potom jste nebyli na vstupní dentální hygieně, kde můžete získat třicetiprocentní slevu. Myslím si, že sleva třicet procent na vstupní prohlídku v zubní klinice je naprosto ideální. Protože všichni víme, že zubní lékaři a taky dentální hygienisté jsou drazí, takže každou slevu jistě každý rád ocení. A hlavně já. Já totiž sice nemám vůbec žádné problémy se zuby, ale chodím pravidelně třikrát ročně na dentální hygienu, aby se mi odstranil zubní plak a měla perfektně vyčištěné zuby. A mimo to taky používám poctivě každý večer mezizubní kartáčky, taky mezizubní nit a samozřejmě klasický kartáček s kvalitní zubní pastou. Zuby si čistím opravdu pečlivě a jsem ráda, že mé zuby se mi za to odvděčí, že jsou kvalitní a zdravé. Je logické, že opravdu každý člověk chce mít kvalitní a zdravé zuby.

Péče o zuby je nutná.

A potom taky bílý úsměv. Kolikrát taky přemýšlím o tom, že se nechám zuby bělit, ale hodně lidí mě od toho odrazuje. Že prý to nedopadá špatně, že se mi potom můžou https://wave.rozhlas.cz/deti-v-utahu-v-usa-muzou-chodit-do-satanisticke-skolni-druziny-5181486 po bělení zubů kazit zuby. Jenomže já si myslím, že je to blbost. Myslím si, že zase sleva třicet procent na vstupní prohlídku se mi vyplatí, kvůli dentální hygieně, takže potom když ušetřím těch zmíněných třicet procent, tak můžu mít další investované peníze do sebe a nechat si vybělit zuby.

Chci zdravé zuby.

Nemyslím tím, že bych měla hollywoodský úsměv a úplně extrémně bílé zuby. To bych nechtěla, to by bylo velmi nepřirozené. Ale chtěla bych si nechat vybělit zuby pouze o dva odstíny, aby vypadaly opravdu bělejší a více zdravé. A mám ráda, kdy jsou zuby zdravé a bílé, takže uvažuji o tom, že příští rok si našetřím peníze a nechám si vybělit zuby. A vy jste o tom někdy uvažovali? Že si necháte vybělit zuby? Nebo chodíte pravidelně na dentální hygienu nebo k dentistovi? Znám totiž mnoho případů, kdy člověk vůbec nechodí na preventivní prohlídky a raději se spoléhá na to, že se mu se zuby nikdy nic nestane. Podle mě je to úplná blbost. Myslím, že by ti lidé měli využít právě slevu 30% na vstupní prohlídku Clinicplus