Kdyby za vámi přišel váš kamarád, kterému důvěřujete, a nabídl vám možnost vylepšit vaše podnikání tím, že přemístíte sídlo firmy do Ostravy, jaký byste měli na to názor? Také byste se domnívali, že je to zbytečný administrativní zásah, který tím nic nezmění? A co když je to celé jinak, a váš přítel to myslel upřímně a varoval vás před něčím, co by vám zkomplikovalo život?

sídlo firmy

Kontroly z Finančního úřadu – když se v metru nebo v autobusu objeví revizor, a vy víte, že máte „lítačku“, ale nejste si jisti, že ji máte u sebe, váš organismus začne polévat střídavě horko a chlad, a nežli ji vydolujete z batohu, budete se stresovat. I těch pět minut stresu vám ubere sil, a což teprve v situaci, kdy k vám domů zavítají kontroloři na namátkovou prohlídku ohledně vašeho podnikání. Co když jste na něco zapomněli, něco není v pořádku, a budete platit pokutu? Stojí vám vaše snažení vůbec za to? Pokud máte sídlo firmy na malém městě nebo v malé obci, pravděpodobnost kontroly je daleko vyšší, než u sídla firmy v Ostravě.

kancelářské práce

Nedají vám pokoj – závistivý člověk dokáže někdy natropit tolik zla, až byste žasli. Anebo nežasli, protože si dokážete někoho takového představit například z našich pohádek, tam je příkladů až až. Závistivci mohou být i velmi nebezpeční, zvláště tehdy, pokud jim poskytnete příliš mnoho informací ohledně vašeho podnikání. Jestliže ovšem nahlásíte sídlo firmy mimo vaše bydliště do velkoměsta, kde vás nikdo nezná, můžete být v klidu, protože není komu co závidět. Závist se projevuje jen tam, kde má silné ambice, jak tomu bylo právě v pohádce „Nesmrtelná teta“.

Pokud závist nenakrmíte, vyhladoví a stěhuje se od vás jinam, to si zapamatujte. A naopak přímo bobtná tam, kde závistivým jedincům předvedete své úspěchy, ať už se věnujete jakémukoli oboru. Čím méně se budete závistivým lidem svěřovat a dávat jim k závisti prostředky, energii a hlavně důvod, tím větší budete mít klid.