Soukromý bazén, kam smí jen ten, komu to dovolíte je prima věc. Je skoro u každého domu a všichni si to nesmírně pochvalují. Má z něj radost celá rodina. Takže poskytuje nejen vyžití sportovní, ale také jakousi psychickou dovolenou. Chce to jen na nic nemyslet a třeba se potápět. To ještě nikomu neublížilo, pokud ovšem nemá potíže s dechem nebo nějakou alergii. Pokud máte někoho takového přímo v rodině a vadí mu třeba chlor, tak neváhejte a vyměňte dosavadní chlorovou dezinfekci vody za bezchlorovou. A je to. Pokud navíc vyměníte písek ve filtraci za zeolit, uděláte jen a jen dobře.

Pokud ještě bazén nemáte, tak neváhejte už ani den. Za chvíli začnou pršet objednávky jako v dešti a nebude to nikdo stíhat. Takže můžete přijít na řadu s bazén třeba šestého prosince. No nic, to byl samozřejmě jen chabý pokus o humor.

kruh na vodě

Povídáte si v duchu mezi sebou, že byste ho třeba rádi, ale nemáte ani peníze ani místo na takový kolos. Pro oba argumenty lze nasadit ihned obranu. Za prvé, co se týče peněz. V dnešní době bazén jako takový už dávno nestojí milion. Lze si jej pořídit v naprostém poklidu ze dvou nebo tří výplat, pokud si ty peníze na bazén odložíte.

psík v bazénu

Co se týče velikosti, tedy za druhé, nemusíte kupovat zrovna ten největší. I poloviční splní svůj účel. Jen je třeba to chtít zkusit. S polovičním bazénem, třeba pětimetrovým se dostanete k částce padesáti tisíc, a ještě vám asi zbude. Tedy necelé dvě výplaty při průměrné mzdě, kterou všichni dle vlády máme. Malé bazény do země jsou prostě za babku.

Nuže, nyní vám ještě musíme prozradit kam se kvůli tomu obrátit. Jako čtenáři tohoto článku se vůbec nemusíte namáhat nějakým hledáním. Vy prostě jen klikněte na odkaz, který je o něco výše, a to je vše. Dostanete se na webovou stránku, kde si vyberete tvar, rozměry, a to je skoro vše. Bazén pak budete jistě rádi používat.