Každá žena má jistě v oblasti nakupování oblečení jistou míru záliby. Stejně tak má i každá své preference – některou baví brouzdat hodiny a hodiny po nákupním centru, jiná si zase potrpí na originální kousky, které objeví třeba i náhodou. Někdo má předem daný cíl, co si potřebuje koupit, jiný si jde bezcílně udělat radost.
obchod pro muže
Máte své oblíbené obchody, s jejichž produkty máte dobrou zkušenost, sedí vám zde velikosti a nákupy zde jsou pro vás cenově přijatelné?
Zkuste někdy zavítat do second handu. Jedná se o místo, kde se prodávají kousky tzn. „z druhé ruky“. To, jak moc jsou tyto kousky nošené je často v těchto obchodech značeno – ať už pomocí štítků nebo umístění v příslušných regálech. Každý second hand má svá pravidla, některé mají dokonce svůj styl. Můžeme tedy najít obchod pouze s dětským zbožím, nebo naopak pouze s dámským. Někdy narazíme dokonce na výběrový obchod, kde kousky určené k prodeji prošly přísnou selekcí – taková místa však budou stát trochu víc peněz, ale přesto ve většině případů stále méně, než by tomu bylo ve značkové prodejně oblečení.
Samozřejmě záleží na tom, kde bydlíte – zda se ve vašem městě nějaké takové místo nachází. Pokud ano, určitě ho navštivte. Zjistěte si, které dny přijímají „nové“ zboží, nebo zda byste sem něco mohli donést k prodeji – můžete tak uvolnit místo ve skříni na nové kousky.
venkovní prodej oblečení
Pokud se vám někdy stalo, že jste si udělali výlet na zboží z druhé ruky a nic se vám nelíbilo, nezoufejte a určitě to zkuste za nějaký čas znovu – je možné, že jste zrovna natrefili na den, kdy bylo oblečení v sekáči už přebrané, nebo zkrátka zrovna v tu dobu neměli k mání nic, co by se stylově hodilo do vašeho šatníku – každý máme přece jiný vkus!
Většina těchto míst má také kabinky, kde si zboží můžete vyzkoušet. Stejně tak je dobré i soustředit se na slevové dny a nakupovat ještě výhodněji.
Nezapomeňte si však pořádně zkontrolovat, co si odsud odnášíte. Je možné, že natrefíte na nenošené věci bez známky užívání, ale některé kousky už mohl nosit někdo před vámi. Za takové byste však měli vždy platit méně – což je určitě na domluvě s prodavačkami, pokud máte pocit, že předmět má nějakou vadu, která nebyla nikde uvedena, nebojte se ozvat.