Také rádi pracujete anebo děláte stále něco v garáži anebo máte zaměstnání, kde potřebujete také kvalitní nářadí? Pokud ano, tak samozřejmě budete mít asi plnou garáž nějakého kvalitního nářadí, které třeba i denně využíváte ke své práci. Dokonce někdo má i takové nářadí, které jsem vůbec neznala a o kterém jsem nic neslyšela. Jedná se například o digitální posuvné měřidlo. Já vím, že mnoho lidí se třeba ani v nářadí nevyzná, ale věřte mi, že kvalitní nářadí se vám bude vyplácet, když chcete něco postavit anebo tohle zrovna budete potřebovat. Sama jsem byla velice překvapená, když mi partner řekl, že i on dává na to, aby hlavně jeho nářadí bylo vždycky v pořádku.

Měření musí být pečlivé.

Partner totiž také navíc nemá rád, když je třeba jeho nářadí je nějak rozházené všude po okolí anebo všude po garáži. Můj partner si totiž také ze dřeva udělal opravdu krásné takové misky a takové bedny, kam právě ukládá své nářadí. Aby všechno bylo v pořádku udělané. Já sama jsem si řekla, že když partner má digitální posuvná měřidla, že by také nebylo od věci, kdyby třeba se dával hlavně na suchá místa, protože když je něco digitálního, tak to znamená, že je to také citlivé a že to všechno nesmí navlhnout anebo se dotknout někde vody a tak podobně.

Vše měřte pečlivě.

Proto jsem si řekla, že nebude od věci, když partner třeba udělá nějakou dřevěnou bednu, kterou ještě něčím vystele, nejlépe nějakým igelitem anebo něčím nepromokavým a něčím šetrným. A právě do toho by si potom partner dával digitální posuvné měřidlo. Pokud i vy máte nějaké zkušenosti s tím, jak třeba skladovat různé nářadí, které je náchylné k rezivění anebo posuvná digitální měřidla, tak samozřejmě si to nenechte pro sebe a můžete třeba své tipy a triky dát také do internetového fóra. Tam také hodně často chodíme, protože jsou tam opravdu skvělé tipy, jak třeba zazimovat různé věci anebo jak dávat pozor na digitální věci a podobně.