Někteří považují za svůj sen to, že třeba pojedou na vysněnou dovolenou, kde si odpočinou společně s dětmi nebo vnoučaty, ale to stojí nemalé peníze. Máte velkou rodinu, se kterou byste chtěli trávit každou svou dovolenou? A co kdybychom vám řekli nebo spíše navrhli, abyste udělali investici do něčeho, co se rozhodně vyplatí, a to je taková chata nebo spíš byteček u moře? V oblíbeném Chorvatsku? Už začínáte otvírat pokladničky a chcete vědět více informací? Pojďme na to.

sibenik

Unikátní projekt Aqua Beach Residence je projekt bytových domů, které se staví v krásném malebném městečku Žaborič, který se nachází nedaleko Splitu. Jedná se o malebné město, kde se nachází tato nová rezidence, která je jen pár metrů od moře. A v té se nachází několikero bytů, které jsou ještě volně k dispozici. Už máte svoji nemovitost v Chorvatsku? Myslíme si, že ne, proto se pojďte podívat na detaily a na Chorvatsko prodej domu.

more

Mít plně vybavený byt, který máte i tady v České republice, s koupelnou, toaletou, kuchyní i klimatizací a dalšími standarty, a ještě k tomu u moře, to je určitě sen velké řady lidí. Pojďte si ho splnit díky lidem, kteří žijí v Chorvatsku a právě se rozhodli zprostředkovat tuto jedinečnou nabídku svým spoluobčanům. Stavba těchto domů byla započata v roce 2022, některé byly vystavěny už rok předtím, ty už jsou ale vyprodané, což svědčí o velkém zájmu o tuto koupi. Tyto poslední domy, které ještě nabízí volné apartmány, budou k mání právě v tomto roce 2024, který právě nastal. Podívejte se na jejich vybavení, které je moderní, krásně zpracované a nabídne vám všechno to, na co jste zvyklí už z domova v české kotlině. Chorvatsko už přijalo evropskou měnu, proto se tam nemovitosti budou rapidně zdražovat, využijte ještě této jedinečné nabídky. Pokud zrovna apartmán nebudete obývat vy nebo vaši blízcí, můžete ho nabídnout třeba vašim přátelům k pronájmu, aby na sebe mohl dále vydělávat, což je báječné.