Každý v dnešní době si rád dá sem tak to vychlazené pivečko a to buď v pohodlí domova, kde na vás může čekat vychlazený lahváč, nebo si zajdete do oblíbené hospůdky, kde vás všichni znají a ještě si příjemně povykládáte s kamarády. Hlavně v letních dnech mají lidé a to především muži velkou žízeň a potřebují doplňovat hodně tekutin. Většina Čechů má zásoby nebo latou rezervu, jak se říká doma. Ať už je to v podobě piva lahvového nebo piva v plechu. Někteří muži dávají přednost samotnému plechu. Každý to má rád z něčeho jiného. Většina mužů si to doma nenaleje ani do skleničky, ale pijí to rovnou ze skla nebo samotného plechu. Těžko říct jestli je to hygienické, ale většině to tak chutná lépe.

přepravky na pivo

Takové pivo na doma si můžete přinést v balení. U plechovek se jedná o více početné balení, které je dané většinou v papírové krabice s uchem, aby se dobře neslo. Může to být po čtyřech nebo po šesti ve výhodné ceně. Většinou je na větší balení nějaká ta sleva, ale nemusí to tak být vždy, je dobré se pečlivě dívat. Lahvová balení jsou na tom úplně jinak. Ano taky se dají koupit ve výhodném krabicovém balení, ale většinou se jedná jen o nějaké akce, jako jsou vánoce, velikonoce a podobně.

přepravky na pivo

Dny, kdy si budete chtít vzít více piva domů. Většinou jsou ale piva ve sklu uskladněny v přepravkách na pivo. Jedná se ve většině případů o plastové přepravky na pivo, kde jsou vyskládány jedna vedle druhé. Ovšem přepravky jsou vyrobeny tak, že se jedna lahev nesmí dotýkat druhé. Každá má na své osobní místo a je dokola chráněna plastem. Tak se nejlépe zabrání, aby se plné, ale i prázdné lahve nerozbili. Skleněné lahve i přepravky si můžete koupit domů. Budou se vám tak lépe přepravovat, když je povezete domů. Ovšem musíte počítat s tím, že na kastle neboli plastové přepravky jsou uvaleny zálohy. Jedná se o vratné materiály, které po dopití můžete vrátit do obchodů a za každou láhev dostanete tři koruny a stejně tak je zálohovaný i samotný kastl. Převážejte lahve bezpečně a jednoduše.